Mocno schłodzone drinki- Icebar Sztokholm

Niesamowita przygoda w najzimniejszym barze Szwecji:)
Jeśli ktoś akurat jest w Sztokholmie, bądz jest on jedynie punktem przesiadkowym i nie wie gdzie napić się dobrego drinka, to warto wybrać się do Icebaru, ulokowanego blisko Dworca T-Centalen. Temperatura wewnątrz wynosi -7 stopni Celsjusza. Wszystko jest z lodu, nawet kieliszki, brrrr….Pomimo ciepłych kurteczek rozdawanych przy wejściu, można niezle zmarznąć:)

Wszystkie drinki robione są ze znakomitych alkoholi Absolut Vodka i Gordons Gin, a ich rodzaj zależy od aktualnej tematyki wystroju. W tym roku aż do kwietnia jest to Wild Encounters, dlatego tez natrafimy w środku na dzikie zwierzeta wykute w lodzie oraz drinki o tej tematyce np: Gray Wolf (Absolut Vodka, Lingonberry juice,Fresh lime), Red Fox (Prosecco, Elderflower) lub na przykład Lemming (Gordons Gin, Fresh pink grapefruit).

Warto zabukować sobie termin wcześniej online ze względu na dużą ilość odwiedzających oraz niższą cenę! Dobrym terminem na zimne drinki jest lato, kiedy to będziemy mogli wewnątrz Icebaru odpocząć od upałów :):)

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *